HAAPSALU AUTOBAASI KAUBAHOOV

Meie majas tunnevad end hästi järgmised ettevõtted:

Samaaria Eesti Misjon MTÜ Tabiita misjon tegeleb heategevusega. Neil on kasutatud toodete pood (rõivad, mööbel, kodutarbed jms). Tulu läheb inimeste abistamiseks (näiteks saab 500 perekonda toiduabi). Aitavad veel kogudusi, laagreid jms. Põhiline sissetulek tuleb poodidest. Tegemistest saad lugeda lähemalt siit. Meie majas asub nende ladu. 
Nodituba MTÜ Humanitaarabi kauplus. „Samaaria Eesti Misjon on kristlik heategevusorganisatsioon. Põhitegevuseks on aidata ühiskonnast tõrjutud inimesi tagasi tavapärase elu juurde. Suur ja tähtis osa meie tööst on humanitaarabi kaupluste keti haldamine. Siit saadud sissetulekud võimaldavad inimesi aidata.“ Täpsemalt saate lugeda siit. Avatud E-R 10:00-17:00 ja L 10:00-14:00.
Toode AS

Toode katuste müügiesindus ja toomine (liistprofiilid).  “AS Toode on ettevõte, kes aitab Teie kodule ehitada uue katuse - eemaldame ja utiliseerimine vana katusekatte, teostame kõik teraskatusega seotud plekitööd. Suudame vastutada korrektse mõõtmise, tootmise ja ehitustöö eest, võtame Teie perelt katusega seotud mured. Meie valikus on piisav valik katuse lisatooteid, et muuta katuselahendus toimivaks.“ Loe lähemalt Toode AS kohta siit. Kauplus asub esimesel korrusel ja on avatud E-R 9.00-17.00.

Estec Õmblus OÜ

Õmblusvabrik. Kogu toodang läheb 100% eksporti (Skandinaaviasse). 

Toomas Ojasoo FIE Toomas on väga osav elektroonika parandaja. Ta teeb korda Teie teleka, raadio, maki, monitori, dvd-mängija jms. Asub peasissekäigust vasakut kätt. Avatud E-R 9.00-18.00 (lõuna 13.00-14.00); L 9.00-14.00. Helistage 4733055; 5557 
Kaunis Mööblike OÜKraure tegeleb meie majas pehme mööbli katteriide vahetusega ja pakub erinevaid sadulsepa teenuseid. Kohtumine tasub enne kokku leppida. Lisainfo leiad facebookist või numbrilt 5812 2035.
Neste Eesti ASKõrval krundil tegutseb Neste automaatjaam. Neste tegemiste ja hindadega saate lähemalt tutvuda siit.